Krzesło Trix B Velvet — jadalnia w stylu glamour!

Krzesło Trix B Velvet to idealna propozycja do jadalni w stylu glamour! Model wyróżnia się oryginalnym i eleganckim kształtem oraz wyjątkową tapicerką w kolorze brudnego różu. Stylowe krzesło jest nie tylko praktycznym elementem wyposażenia, ale także efektownym dodatkiem.

Szerokie siedzisko zostało wykonane z miękkiej pianki tapicerskiej o grubości 6 cm. Wyprofilowane oparcie zapewnia optymalną pozycję siedzenia oraz komfort podczas użytkowania. Wysokie i smukłe nogi tłoczone ze stali malowanej proszkowo zapewniają stabilność podczas siedzenia oraz są odporne na korozje.

Siedzisko i oparcie krzesła zostały obite miękką tkaniną velvet, dzięki czemu mebel jest aksamitnie gładki. Materiał odbija światło oraz zmienia tonację koloru pod wpływem dotyku, Całość prezentuje się niezwykle stylowo i designersko.

Wysokiej jakości materiał wykonania, gładki tył oraz nietuzinkowy kolor sprawiają, że krzesło Trix B Velvet stwarza szerokie i ciekawe możliwości aranżacyjne. Możesz postawić je w jadalni, salonie lub przy toaletce. Krzesło świetnie sprawdzi się również jako wyposażenie przytulnej kawiarni.

Wymiary
Szerokość 47 cm
Głębokość 47 cm
Wysokość 89 cm
Waga 7.1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble