Krzesło COLIN - wyszukany design w Twoim domu

Domowa jadalnia oraz salon to miejsca, do których z radością wraca się po dniu intensywnej pracy. Oznaczają czas relaksu, rodzinnych spotkań i wspólnego ucztowania. Ich wyjątkowość warto podkreślić pięknymi meblami, które jednocześnie będą zdolne znieść intensywne użytkowanie. Krzesło COLIN znakomicie sprawdzi się w tej roli.

Wszystko za sprawą urokliwego i niebanalnego designu. Siedzisko ma oryginalny, zaokrąglony kształt oparcia przechodzącego na bokach w niewysokie ranty. Otulają one siedzenie i pozwalają wygodnie się na nim ulokować. Krzesło tapicerowane zostało przyjemną w dotyku i trwałą tkaniną. Pikowania w kształcie rombów dodatkowo ją wzmacniają i nadają całości retro elegancji. Interesujący efekt dało pokrycie tym samym materiałem metalowych nóg. Całość tworzy komfortowy, wyszukany mebel idealny do salonu, pokoju dziennego, jadalni oraz biura.

Stylowe krzesło COLIN stanowi samodzielną ozdobę wnętrza, w którym stoi. Przekonaj się o tym, zapraszając je do swoich wnętrz i ustawiając w wybranym miejscu. Wymiary: wysokość krzesła: 82 cm, wysokość siedziska: 48 cm, szerokość siedziska: 52 cm, głębokość siedziska: 45 cm.


Cechy szczególne mebla:
• Krzesło nowoczesne do salonu i jadalni
• Miękkie siedzisko tapicerowane pikowane tkaniną w kolorze szarym
• Stabilny metalowy stelaż tapicerowany tkaniną
• Krzesło do samodzielnego montażu
Colin - wymiary
Szerokość 52 cm
Głębokość 45 cm
Wysokość 82 cm
Waga 7 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Wysokość siedziska 48 cm
Materiał obicia tkanina
Materiał ramy metal/tkanina