Wygodne nowoczesne krzesło do różnych pomieszczeń

Krzesło Blake charakteryzuje się mocną i trwałą konstrukcją oraz modnym, nowoczesnym designem, który pozwala na postawienie go w różnych aranżacjach. Pasuje do salonu, sypialni, gabinetu jadalni. Idealne do stylu klasycznego, nowoczesnego i minimalistycznego. Sprawia wrażenie lżejszego, niż tradycyjne krzesła.

Stwórz sobie wygodną aranżację w swoim mieszkaniu - kącik, w którym można zrelaksować się po męczącym dniu. Wszyscy potrzebujemy odpoczynku, a krzesło Blake idealnie nadaje się na wyposażenie nowoczesnego azylu w domowych pieleszach.

Krzesło Blake zostało zrobione z drewnianego stelaża, sklejki oraz materiału obiciowego, którym jest welwet oraz wygodnej tapicerowanej poduszki. Oparcie jest lekko wyprofilowane, a stelaż w kształcie krzyżaka wykonano z drewna bukowego. Aksamitne obicie nadaje pięknego i stylowego wyglądu. Kolor krzesła to szary. Wymiary wynoszą: 49 × 83 × 41 cm.

Praktyczne i wygodne krzesło Blake to delikatniejsza i bardziej nowoczesna alternatywa tradycyjnych krzeseł. Pasuje do mebli drewnianych oraz wnętrz utrzymanych w minimalistycznym, stonowanym stylu.

Wymiary
Szerokość 49 cm
Głębokość 41 cm
Wysokość 83 cm
Waga 5.62 kg
Do pobrania