Estetyczne krzesło do wielu aranżacji

Krzesło Logan ma design, który dość łatwo zaaranżować w różnych pomieszczeniach. Zarówno w domu, jak i w biurze będzie prezentować się stylowo i jednocześnie skromnie, dopełniając wystroju wnętrza. W domu możesz postawić je w salonie lub jadalni. Może stanąć również w biurze, sali konferencyjnej. Pasuje do pokoi hotelowych i punktów usługowych. Do wnętrz nowoczesnych i klasycznych.

Jest wygodne i komfortowe, pozwala na przyjemne spędzenie czasu, ponieważ daje stabilne oparcie plecom. Gustowna tkanina obiciowa w neutralnej barwie pasuje fakturą do wielu tapicerowanych mebli i do różnych kolorystycznie aranżacji.

Stelaż krzesła Logan jest zrobiony z metalu. Długie, smukłe nogi nadają lekkości, kontrastując z dość masywną górą w postaci szerokiego siedziska i oparcia bez podłokietników, za to z ciekawie zaprojektowanymi bokami. Tkaninę na oparciu zdobią przepikowania w kształcie rombów. Kolor krzesła - szary. Wymiary wynoszą: 87 × 50 × 43 × 46 cm.

Krzesło pasuje do wnętrz, gdzie króluje biel, szarość i grafit. Pasuje też do wystroju, przełamanego ciepłymi barwami drewna (meble, podłogi).

Wymiary
Szerokość 45 cm
Głębokość 44 cm
Wysokość 86 cm
Waga 9.4 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble