Obrotowe krzesło w nowoczesnym stylu

Krzesła obrotowe zwykle są do siebie podobne, ale Milton II wyróżnia się ciekawym designem, dzięki któremu możesz postawić go w salonie, jadalni, pokoju młodzieżowym, jak i gabinecie, biurze czy punktach usługowych. Najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach umeblowanych w stylu nowoczesnym, loftowym i klasycznym.

To bardzo wygodne krzesło, idealnie do pokoju nastolatka. Pasuje do biurka z komputerem lub laptopem, a przy okazji ciekawie wygląda, odbiegając nieco stylem od tradycyjnych krzeseł obrotowych. Wygodne oparcie i podłokietniki zapewniają pełen relaks.

Stelaż krzesła Milton II jest metalowy. Zwracają uwagę nogi odchylone na zewnątrz, co nadaje meblowi oryginalnego charakteru. Oparcie i siedzisko są wyprofilowane tak, by dać maksimum wygody. Całości dopełniają podłokietniki. Tkanina obiciowa krzesła jest szara i stelaż również. Wymiary wynoszą: 84 × 50 × 55 × 55 × 43 cm.

Krzesło obrotowe Milton II to mebel, który łatwo zestawić z innymi np. drewnianymi, z metalowymi elementami. Pasuje zarówno do drewna, jak i szkła i kamienia, jest bardzo uniwersalny. Idealnie zgrywa się z odcieniami szarości i grafitu.

Wymiary
Szerokość 55 cm
Głębokość 43 cm
Wysokość 84 cm
Waga 14.6 kg
Do pobrania