Eleganckie, wygodne i ergonomiczne krzesło do biura

Krzesło Olaf świetnie zdaje egzamin zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Prezentuje się bardzo stylowo i nowocześnie, dlatego nadaje się do eleganckiego biura, sklepu czy punktu usługowego. W domu przyda się w salonie, gabinecie lub pokoju młodzieżowym. Podkreśli charakter stylu nowoczesnego i loftowego.

To bardzo wygodny, ergonomiczny model, w którym możesz spędzać godziny, nie odczuwając zmęczenia. Jego ozdobą jest też wysokiej klasy obicie z tkaniny. Ten materiał nie tylko dobrze się prezentuje, ale jest także łatwy do utrzymania w czystości.

Krzesło Olaf ma stelaż z metalu. Rozchodzące się ukośnie metalowe nogi podtrzymują górę obitą eko skórą z ozdobnymi pikowaniami. Oparcie jest dość wysokie, wygodne, podłokietników brak. Obicie ma szary kolor, a stelaż jest czarny. Wymiary wynoszą: 88 × 50 × 46 × 46 × 43 cm.

Pasuje do chłodnych aranżacji, opartych na bieli, czerni i szarości. Świetnie prezentuje się we wnętrzach, gdzie przeważają meble z metalowymi elementami. Może stać w nowoczesnej pracowni.

Wymiary
Szerokość 46 cm
Głębokość 43 cm
Wysokość 88 cm
Waga 4 kg
Do pobrania