Szukasz ciekawego, nowoczesnego krzesła – postaw na Pablo

Krzesło Pablo swoim designem łączy styl nowoczesny z klasyką i z całą pewnością dopasujesz je do wielu wystrojów wnętrz. Jest stonowane i eleganckie, ale ma w sobie coś, czego nie mają standardowe modele, jakie znamy. Postawisz je w salonie, sypialni, jadalni, pokoju młodzieżowym. Pasuje do hotelu, punktu usługowego i wielu innych miejsc. Dobrze komponuje się ze stylem nowoczesnym, klasycznym, loftowym i minimalistycznym.

Krzesło obite jest przyjemną w dotyku tkaniną, która prezentuje się bardzo elegancko, co dodatkowo podkreśla jej kolor. Jest wygodne i komfortowe, a przy tym nie zajmuje dużo miejsca, więc łatwo zaaranżujesz przestrzeń z nim nawet w małych metrażowo wnętrzach.

Stelaż wykonano z metalu. Krawędzie nóg odchylają się na zewnątrz, góra jest raczej stonowana z lekko zaokrąglającym się oparciem. Tkanina obiciowa ma na górnej części oparcia ozdobne przeszycia. Krzesło jest w kolorze ciemno szarym, a stelaż pomalowano na czarno. Wymiary wynoszą: 87 × 48 × 46 × 46 × 44 cm.

Pasuje do nowoczesnych mebli o prostej formie i kolorystyki wnętrza w chłodnych odcieniach. Dobrze współgra z czernią i odcieniami szarości.

Wymiary
Szerokość 46 cm
Głębokość 44 cm
Wysokość 87 cm
Waga 7.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble