Proste, funkcjonalne i stylowe krzesło Stoke

Krzesło Stoke ma modny, minimalistyczny design, który pozwala na różne możliwości aranżacyjne. Najlepiej pasuje do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym, nowoczesnym i klasycznym. Jest proste, ale ma ciekawą kolorystykę i kształt. Będzie się dobrze prezentować w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, gabinecie, biurze, hotelu – co świadczy o tym, jak uniwersalny to mebel.

Krzesło Stoke jest idealne do jadalni i salonu, gdzie będzie świetnie służyć podczas wspólnych posiłków i przyjęć. Stabilne i mocne, jednocześnie czaruje delikatnym i pięknym aksamitem obicia. Ta tkanina sprawia, że krzesło jest wyjątkowe. Ponad to jest odporna na przetarcia!

Materiały, dzięki którym powstało krzesło Stoke to: sklejka, metal (stelaż) i tkanina tapicerska, jaką jest aksamit. Proste i stabilne krzesło ma wysokie oparcie i wygodne siedzisko. Kolor krzesła to szarość, co pozwala dopasować je do różnych wystrojów. Wymiary krzesła wynoszą: 44,5 × 88 × 42 cm.

Krzesło Stoke daje wiele możliwości aranżacyjnych. Komplet takich samych krzeseł może stanąć w jadalni, najlepiej w towarzystwie stołu, który również posiada metalowe elementy.

Wymiary
Szerokość 44,5 cm
Głębokość 42 cm
Wysokość 88 cm
Waga 4.625 kg
Do pobrania