Krzesło Tulip – efektowne siedzisko

Jakie krzesła wybrać do nowoczesnego wnętrza? Na metalowych płozach, z drewnianym stelażem, a może tapicerowane, na metalowych nóżkach? Jeżeli odpowiedź brzmi tapicerowane, o lekkiej wizualnie formie, to mamy coś dla Ciebie! Krzesło Tulip łączy tapicerowane siedzisko z wysokim, smukłym stelażem.

Do produkcji solidnej podstawy nowoczesnego krzesła, wykorzystaliśmy metalowe nogi, które układają się pod kątem Taka niecodzienna konstrukcja wyróżnia ten model spośród dostępnych w naszym sklepie. Siedzisko z wysokimi podłokietnikami sprawdzi się zarówno w krótkim spotkaniu biznesowym, jak i wielogodzinnej konferencji, zapewniając wygodę.

Tapicerowane siedzisko, wyłożone pianką podłokietniki i oparcie ozdobione przeszyciami wyróżniają krzesło Tulip. Jeżeli cenisz wysoki komfort odpoczynku, to z pewnością wybierzesz tapicerowane krzesła i fotele. Szukając odpowiedniego modelu, zwróć uwagę na wypełnienie siedziska i oparcia elastyczną pianką.

Krzesło tapicerowane Tulip możesz zestawić z prostym, skandynawskim stołem, nowoczesnym i przeszklonym, ale również bardziej klasycznym modelem. Znajdziesz je w naszej ofercie, na brw.pl.

Tulip - wymiary
Szerokość 64 cm
Wysokość 87 cm
Waga 4 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Materiał metal/tkanina
Głębokość siedziska 45 cm
Wysokość siedziska 52 cm
Materiał obicia tkanina
Podłokietnik tak