Krzesło Elina – komfort wypoczynku

Uwielbiasz spotkania z przyjaciółmi, odpoczynek z rodziną lub samotny czas „tylko dla siebie”? My też! Dlatego proponujemy Ci krzesło Elina, które komfortem dorównuje niejednemu fotelowi. Tapicerowane siedzisko, oparcie i podłokietniki sprawiają, że możesz spędzić na nim wiele godzin, ciesząc się wygodą.

Krzesło jak fotel pokryto miękką i elastyczną pianką, która podnosi komfort wypoczynku. To właśnie dzięki temu jego wygląd bardziej przypomina fotel na wysokich nóżkach niż standardowe krzesło.

Tapicerowaną część krzesła nowoczesnego pokryto tkaniną aksamitną, dzięki czemu prezentuje się efektownie i bardzo elegancko. Z powodzeniem możesz ustawić je w nowoczesnym wnętrzu oraz tym glamour. Możesz wybrać jeden z 3 wariantów kolorystycznych: granatowym, czarnym i zielonym. Całość dopełniono smukłymi, metalowymi nogami w kolorze czarny mat.

Krzesło Elina możesz postawić przy stylowej toaletce, stole konferencyjnym, rozkładanym stole w jadalni i ławie, na której postawisz filiżanki z kawą. Jego efektowny wygląd sprawia, że nie potrzebujesz wiele ozdób w jego otoczeniu, wystarczy kwiatek w doniczce ustawiony w pobliżu i wzorzysta poduszka dekoracyjna.

Wymiary
Szerokość 59 cm
Głębokość 47 cm
Wysokość 81 cm
Waga 10 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble