Kubek City 400 ml - miasto wzywa!

Uwielbiasz czas spędzany w miejskiej dżungli? Inspiruje Cię krajobraz tętniących życiem metropolii? Sięgnij po kubek City 400 ml i nawet w chwilach domowego relaksu bądź blisko miasta.

Nowoczesny kształt, wygodne ucho, barwny nadruk i aż 400 ml pojemności - porcelanowy kubek City stylowo wyróżnia się na tle innych elementów kuchennego wyposażenia. Stanowi znakomity punkt wyjścia do rozpoczęcia domowej kolekcji oryginalnych kubków. Nikt przecież nie powiedział, że herbatę, kawę czy sok trzeba podawać w jednakowych naczyniach. Jego kolorystyka zainspiruje Cię do tworzenia stołowych aranżacji. Zamiast białego, sięgnij po żółty lub niebieski obrus czy wazon i ciesz się małymi-wielkimi zmianami we wnętrzach.

Minimalistycznie urządzony dom nie musi ograniczać się do bieli, szarości i czerni. Warto pozwolić radosnym barwom pojawiać się w nim w formie dodatków, na przykład nadruków zdobiących biały kubek. W przypadku modelu City jest to nowoczesne przedstawienie kolorowej panoramy. Inspirujący print przypadnie do gustu wszystkim zafascynowanym rytmem życia wielkich miast.

City 400 ml - wymiary
Pojemność 400 ml
Waga 0.318 kg
Do pobrania