Kubek Gold XOXO - dłuższa chwila przyjemności

W mroźny wieczór w objęciach ulubionego pledu siedzisz na kanapie i ogrzewasz się gorącą herbatą. O poranku upalnego dnia wychodzisz na taras i popijając wodę z cytryną chłoniesz ostatnie minuty w cieniu. W chwilach, które celebrujesz świetnym towarzystwem okaże się Kubek Gold XOXO.

Co sprawia, że warto go mieć? Przede wszystkim rozmiar - 345 ml to większa pojemność od standardowej, co oznacza więcej aromatycznego napoju w środku. Atutem kubka jest również solidne wykonanie z wysokiej jakości, białej porcelany. Kształtne uszko nie tylko ładnie wygląda, lecz także umożliwia wygodne uchwycenie i odstawienie na miejsce bez ryzyka poparzenia. Warto też zwrócić uwagę na prosty kształt, który zwiększa stabilność.

Duży, biały kubek świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu, zwłaszcza kuchniach i jadalniach w minimalistycznym oraz skandynawskim stylu. Złoty napis XOXO dodaje mu nutkę glamour i przyciąga uwagę. Do kubka z powodzeniem dobierzesz talerzyki, miseczki czy inne dodatki. Te o złotych wykończeniach będą stylowym nawiązaniem do zdobiącego go nadruku.

Naczynie możesz myć w zmywarce do temp. 30 st. C., ale, ze względu na nadruk, zalecane jest mycie ręczne.

Gold XOXO - wymiary
Pojemność 345ml
Waga 0.328 kg
Do pobrania