Kubek Kare – dla wielbicieli nowoczesnego wzornictwa

Ta propozycja znajdzie uznanie wśród miłośników nowoczesnego designu. Osób lubiących otaczać się pięknem, poszukujących stylu nie tylko w dodatkach, ale i przedmiotach codziennego użytku. Ten elegancki kubek porcelanowy mocno nawiązuje do najgorętszych wnętrzarskich trendów. Będzie nie tylko bardzo praktycznym naczyniem do serwowania napojów, ale również modną i oryginalną ozdobą Twoich wnętrz.

Kubek Kare o pojemności 390 ml wykonany jest z porcelany NEW BONE CHINA. W przeciwieństwie do naczyń ceramicznych lub kamionkowych nie ma porowatej struktury. Nie pochłania również wilgoci i zapachów. Jest natomiast odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego nie musisz obawiać się, że lekkie uderzenie doprowadzi do powstania rysy lub nieestetycznego odprysku. Wyróżnia się geometrycznym nadrukiem utrzymanym w subtelnej, szarej kolorystyce. Wzór przypominający mozaikę urzeka dobrze przemyślaną kompozycją oraz perfekcją wykonania.

Tak wyrazisty porcelanowy kubek to tylko detal, ale za to obdarzony dużym potencjałem. Przy jego użyciu odmienisz wystrój kuchni lub jadalni, bez podejmowania choćby najmniejszego wysiłku oraz przy użyciu niewielkich nakładów finansowych.

Kare - wymiary
Pojemność 390ml
Waga 0.3 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał porcelana New Bone China
Atuty produktu
do zamrażarki