Kubek Life - smakujemy życie

Prawda, że z ulubionego kubka kawa, herbata i sok smakują lepiej? Wielu z nas uważa, że tak właśnie jest! Biały Kubek Life ma to, czego potrzeba, by stać się tym ulubionym.

Wszystko za sprawą ujmująco prostego designu z niewielkim, górnym rantem i wyprofilowanym uszkiem. Wysokiej jakości porcelana New Bon China w ponadczasowej bieli zapewnia piękny wygląd i satysfakcję użytkowania przez wiele lat. Dzięki szerokiej podstawie, wysoki kubek Life nie traci stabilności. Może pomieścić aż 400 ml pysznego napoju. Z powodzeniem zmieści się w nim duża kawa z mlekiem i warstwą dekoracyjnej, bitej śmietanki. Ozdobą przedniej części jest nadruk Taste your life otoczony urokliwym wianuszkiem z liści. Kubek można myć w zmywarce.

Aranżacja stołu z udziałem kubka Life sprawi Ci mnóstwo przyjemności. Możesz z powodzeniem kontynuować nakrywanie go równie prostymi przedmiotami, by utrzymać pełen subtelności, niezobowiązujący styl. Warto również sięgnąć po kolorystyczne akcenty w postaci talerzyków, obrusu czy kwiatów i ubarwić wspólne chwile przy herbacie lub kawie.

Life - wymiary
Pojemność 400 ml
Waga 0.31 kg
Do pobrania