Kubek Love – na każdą okazję

Nie masz pomysłu na prezent dla swojej mamy, dziewczyny lub przyjaciółki? Ten kubek będzie miłą niespodzianką! Możesz podarować go bliskiej osobie na dzień kobiet, dzień matki lub urodziny. Przekażesz nim uczucia, które w Tobie siedzą – bez zbędnych słów.

Kubek występuje w 3 modnych wariantach kolorystycznych: żółtym, niebieskim i różowym. Każdy z nich ma inny napis: ""Love"", ""Merci"" lub ""Home"". Dzięki temu, możesz go wręczyć praktycznie każdej osobie, z którą kojarzy Ci się miłość, dom lub której chcesz za coś podziękować.

Kubek Love jest wykonany z porcelany kostnej, która wyróżnia się niebywałą wytrzymałością. Materiał ten otrzymywany jest m.in. z minerałów i kwarców. Dzięki użyciu tych surowców możesz mieć pewność, że naczynie jest starannie wykonane.

Pastelowe kolory kubka ocieplą każde wnętrze, w którym się znajdą. Co więcej, jest on większy od standardowych kubków - ma aż 385 ml pojemności. Porcelanowy kubek można wykorzystać też na wiele innych sposobów, np. jako wazon na malutki bukiet kwiatów. Taki dodatek będzie wyglądał doskonale na każdym stole.

Love - wymiary
Pojemność 385 ml.
Waga 0.318 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał Porcelana
Atuty produktu
do zamrażarki