Kubek Morning Bruch – na dobry początek dnia

Poranki bywają ciężkie, zwłaszcza te zwiastujące dni pełne wrażeń. Często w natłoku zajęć z pewnością brakuje Ci czasu na delektowanie się poranną kawą. Wypijasz ją w biegu, wykonując w międzyczasie mnóstwo innych czynności. Mała filiżaneczka o fikuśnym kształcie w takich okolicznościach nie zda egzaminu, podczas gdy ten solidny porcelanowy kubek z łatwością dotrzyma Ci kroku.

Jego największym atutem jest szalenie prosty kształt, który zyskuje szlachetnego rysu dzięki subtelnej, pastelowej kolorystyce. Posiada on duże ucho o ergonomicznym kształcie, za którego sprawą pewnie leży w dłoni. Porcelanowy kubek jest na tyle wygodny i poręczny, że bez wątpienia stanie się jednym z ulubionych w całej Twojej domowej kolekcji. Jego grube ścianki sprzyjają utrzymaniu temperatury napoju. Możesz w nim serwować zarówno gorącą kawę czy herbatę, jak i mocno schłodzone napoje.

Kubek Morning Bruch na tle innych bogato zdobionych naczyń prezentuje się raczej skromnie, ale właśnie to proste, uniwersalne wzornictwo jest jego największym atutem. Dzięki niemu wpasuje się on w niemal każdy kuchenny wystrój.

Morning Bruch - wymiary
Pojemność 390ml
Waga 0.292 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał porcelana New Bone China
Atuty produktu
do zamrażarki