Kubek Mrs – praktyczny podarunek z klasą

Szukasz prezentu o uniwersalnym charakterze? Odrobinę z przymrużeniem oka, ale nadal w dobrym guście? Ten porcelanowy kubek idealnie pasuje do tego opisu. Atrakcyjnie się prezentuje, a do tego jest szalenie użyteczny. Przeznaczenie tego gadżetu sprawia, iż może on towarzyszyć obdarowanej osobie przez cały czas.

Kubek Mrs o pojemności 305 ml przyciąga wzrok głównie dzięki zastosowanemu połączeniu kolorystycznemu. Złoto kojarzy się z elegancją, ale może też dawać wrażenie przepychu, który nie zawsze jest wskazany. Biel jako barwa neutralna nieco tonuje końcowy efekt, przez co jest wytwornie, ale w dobrym guście.

Kubek wykonany jest z porcelany NEW BONE CHINA. Wszystkie wyprodukowane z niej naczynia są lekkie, wyglądają subtelnie, a przy tym wyróżniają się dużą wytrzymałością. Stwierdzenie, iż ten personalizowany kubek porcelanowy to bardzo udana inwestycja na długie lata, jest w pełni zgodne z prawdą.

Prezentowane naczynie pochodzi z serii MRS AND MS. Z założenia przeznaczona jest ona dla par. Bez problemu możesz jednak nabyć tylko ten kubek i uszczęśliwić nim znaną Ci damę. W ten sposób możesz uczcić jej urodziny, imieniny, a nawet awans w pracy.

Naczynie możesz myć w zmywarce do temp. 30 st. C., ale ,ze względu na nadruk, zalecane jest mycie ręczne.

Mrs - wymiary
Pojemność 305ml
Waga 0.25 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał porcelana New Bone China
Atuty produktu
do zamrażarki