Kubek termiczny Fusion Grey – ogrzej się w chłodne dni

Kawa najlepiej smakuje, gdy jest gorąca oraz esencjonalna. Jeśli należysz do grona kawoszy i lubisz mieć ten pobudzający napój zawsze pod ręką, kubek termiczny z pewnością stanie się jednym z chętniej używanych przez Ciebie gadżetów.

Kubek żaroodporny wyposażony jest w szarą pokrywkę z uszczelką zapobiegającą wylaniu znajdującego się w nim płynu oraz praktycznym otwarciem w formie guzika. Umożliwia ono komfortowe picie napoju, a zarazem zapobiega niekontrolowanemu jego wyciekowi, na przykład podczas przenoszenia. Termoizolacja mająca postać podwójnych ścianek wypełnionych próżnią, skutecznie ochroni jego zawartość przed szybką utratą temperatury. Wykonany jest on z wytrzymałej stali nierdzewnej, w związku z czym posłuży Ci przez długi czas.

Przyda Ci się przede wszystkim w podróży, ale znajdziesz dla niego zastosowanie również podczas spaceru czy jazdy tramwajem. We wszystkich tych sytuacjach, gdy pragniesz napić się ciepłego napoju, a nie masz możliwości, aby go przyrządzić.

Kubek termiczny Fusion Grey zaspokoi potrzeby i oczekiwania osób, które żyją szybko. Wysoko cenią wygodę i pomysłowe, funkcjonalne rozwiązania.

Fusion Grey - wymiary
Pojemność 380ml
Waga 0.324 kg
Do pobrania