Kubek Tilos - rozpocznij miło dzień z ulubioną kawą

Poranna kawa lub herbata to coś bez czego nie wyobrażasz sobie życia? Nie ważne czy masz ochotę wypić ją w spokoju i ciszy, czytając ulubioną książkę, czy wypijasz ją w biegu między jednym spotkaniem a drugim. Z pewnością wypicie jej przyniesie Ci odrobinę szczęścia i energii na resztę dnia.

Kubek Tilios to idealne połączenie klasycznego, wygodnego kubka na kawę/herbatę i designerskiego looku. Ciekawe wzory oraz połącznie bieli i najmodniejszego w ostatnim czasie koloru Classic Blue daje niepowtarzalny wygląd, który zachwyca. Kubek Tilios o pojemności 340 ml pozwoli na zrobienie idealnej kawy.

Do kubka możesz dobrać całą pasującą zastawę, tworząc spójną zastawę. W ofercie na BRW.pl możesz znaleźć talerze oraz miski Tilios w tym samym klimacie i podobnych lub takich samych wzorach. Wyróżnij się w śród znajomych ciekawą zastawą i wybierz różne wzory na talerzach miskach i kubkach.

Wybierz swój ulubiony wzór lub wzory kubka Tilios i daj nam znać w komentarzu do zamówienia, które dostarczyć Ci w zamówieniu.

Tilos - wymiary
Pojemność 340ml
Waga 0.35 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał porcelana