Kubek ze słomką – oryginalny słoik na przyjęcie urodzinowe!

Planujesz imprezę urodzinową, a przy tym chcesz zaskoczyć swoich bliskich nietypowymi naczyniami? Masz dosyć plastikowych kubeczków, które niepotrzebnie zaśmiecają Twoje mieszkanie? Modny kubek ze słomką jest najlepszym rozwiązaniem!

Szklany kubek ze słomką to stylowy, wygodny, a co najważniejsze praktyczny kubek. Jego ochronna pokrywka zabezpiecza napój przed owadami oraz chroni Twoje ubranie przed przypadkowym rozlaniem. Kubek ten posiada wyprofilowany uchwyt, dzięki któremu bez obaw możesz przenosić go praktycznie wszędzie.Kubek ze słomką doskonale sprawdzi się do podawania chłodnych napojów, soków, drinków czy sorbetów na każdym przyjęciu. Designerska zastawa na pewno zaskoczy Twoich gości i resztę domowników. Oczywiście możesz używać go też na co dzień!

Niebieski kubek ze słomką o pojemności 450 ml, z wytłoczonymi napisami, idealnie nadaje się do przechowywania w lodówce z orzeźwiającą lemoniadą. Można myć go ręcznie lub w zmywarce. Takie kubki są dobrym rozwiązaniem dla przyjęć urządzanych na świeżym powietrzu.

Wymiary
Pojemność 450ml
Waga 0.376 kg
Do pobrania