Kula ogrodowa Marmo - podkreśli piękno ogrodu!

Kula ogrodowa Marmo to stylowy pomysł na świetlną aranżację Twojego ogrodu. Lampa nie tylko pozwoli Ci wyczarować magiczny nastrój, ale także podkreśli piękno roślin i naturalnej scenerii. Możesz ustawić ją przy alejce, obok tarasu lub w głębi ogrodu i cieszyć się roślinnością również po zmroku.

To, co wyróżnia lampę zewnętrzną Marmo to oryginalny kształt kuli o wymiarach 28 × 25 cm. Lampa została w całości wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które imituje biały marmur. Wrażenie naturalności potęgują dekoracyjne czarno-szare drobinki umieszczone na całej powierzchni lampy.

Okrągły klosz został umieszczony na minimalistycznych nóżkach w kolorze czarnym, dzięki czemu lampa sprawia wrażenie jakby po prostu leżała na trawie. Lampa pozwala na montaż żarówki o mocy 20 W, dzięki czemu światło jest mocne i stanowi piękną dekorację ogrodu.

Klasa szczelności IP65 sprawia, że kula ogrodowa Marmo jest odporna na wilgoć, mróz i inne czynniki atmosferyczne, dzięki czemu zyskujesz pełną swobodę aranżacji ogrodu!

Wymiary
Średnica 28 cm
Wysokość 25 cm
Waga 1.08 kg
Do pobrania