Ładowarka 3 w 1 Qi YAC 5300 – dodaj mocy urządzeniom

Nie rozstajesz się ze swoim smartfonem, najczęściej w komunikacji miejskiej i podczas treningów słuchasz muzyki na słuchawkach, a puls kontrolujesz za pomocą Apple Watch? Z pewnością wiesz jak szybko zużywają baterie. Jeżeli chcesz być w stałym kontakcie z bliskimi dbaj o pełne naładowanie baterii w swoich sprzętach elektronicznych. Ładowarka 3 w 1 Qi YAC 5300 jest dedykowana dla marki Apple.

Bezprzewodowa stacja ładująca dla Apple może ładować jednocześnie trzy urządzenia: iPhone, Apple Watch, Airpods. Już nie musisz czekać aż naładujesz jedno urządzenie, aby podłączyć kolejne. Jak to działa? Wystarczy położyć telefon na padzie, a ładowanie bezprzewodowe rozpocznie się automatycznie. To nie wszystko! Telefon można ładować zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej.

Dla ciekawych parametrów technicznych przygotowaliśmy krótką ściągę. Ładowarka wyposażona w port C, posiada wejścia 12V/2A, 9V/2,7A. Moc wyjściowa oscyluje wokół 15W / 10W / 7,5W / 5W. Wymagana odległość od sprzętu elektronicznego to maximum 8 mm. Współczynnik konwersji wynosi ?73%.

Bądź zawsze online i pozostań w zasięgu swojej sieci! Podładuj telefon i smartwatch dzięki ładowarce YAC 5300 dedykowanej do sprzętu firmy Apple.

Yenkee Qi YAC 5300 - wymiary
Długość 13,6 cm
Szerokość 10,1 cm
Wysokość 13,6 cm
Waga 0.252 kg
Do pobrania