Lampa biurkowa Landlife – wyjątkowy styl na codzienne okazje

Odpowiednio zaaranżowany gabinet sprzyja produktywnej pracy. Kluczowym elementem, jaki powinien znaleźć się na blacie biurka w idealnej przestrzeni do pracy umysłowej, jest lampa biurkowa Landlife. Posiada ona klosz wykonany z białego szkła, dzięki któremu Twoje miejsce do pracy jest spowite intensywnym, jasnym światłem. Nie zapomnij o tym, aby do lampy biurkowej dobrać lampę wiszącą albo sufitową wykonaną w podobnym stylu.

Na blacie Twojego biurka mogą się pojawiać przedmioty o różnych gabarytach. Czasami jest to stos dokumentów, czasami laptop, innym razem gruba książka. Na takie sytuacje przyda Ci się stylowa lampa biurkowa. Posiada ona bowiem możliwość regulacji wysokości, dzięki czemu możesz ją dopasować do swoich potrzeb. Sprawdź to sam!

Lubisz otaczać się przedmiotami o szlachetnym wyglądzie? W takim razie spodoba Ci się elegancka lampa biurkowa, której metalowy stelaż jest pokryty barwą mosiądzu antycznego, natomiast klosz jest wykonany ze szkła opalizowanego. Dzięki temu za każdym razem, gdy zasiądziesz do pracy przy biurku, doświadczysz intensywnych wrażeń estetycznych.

Landlife - wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 19,5 cm
Wysokość 55 cm
Waga 1.9 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal/szkło
Typ gwintu E14
Max moc źródła światła 40W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 24