Lampa biurkowa LED – świeży detal do pokoju nastolatka

Jakie światło powinna dawać lampa biurkowa? Przede wszystkim jasne i punktowe. Dodatkowo lampa biurkowa powinna być umieszczona przynajmniej 10 cm ponad linią wzroku siedzącego dziecka. Lampa biurkowa LED będzie idealna do czytania i nauki. Nie wymaga ona żarówki o dużej mocy. Żarówki LED mimo stosunkowo niewielkiej mocy dają światło o dużym natężeniu.

Lampa biurkowa LED w niebieskim kolorze rozjaśni każde wnętrze. Szczególnie dobrze będzie wyglądać na tle pastelowych i jasnych ścian w stonowanych barwach, ale przepięknie też będzie kontrastować ze ścianami pomalowanymi na ciemniejsze kolory, np. fiolet lub ciemnoszary kolor. Okrągły klosz i podstawa lampki są wykonane z błękitnego tworzywa sztucznego. Białe ramię lampki jest ruchome (można je wysunąć do góry na maksymalną wysokość 43 cm). Włącznik jest wbudowany w podstawę.

Niebieska lampa biurkowa LED wyróżnia się nie tylko estetyką, ale też praktycznością. Wbudowane żarówki LED dają ciepłe i jasne światło o barwie 3000K. Lampa waży nieco ponad 1 kg, dzięki czemu łatwo przetransportować ją do innego pokoju.

lampa biurkowa LED - wymiary
Szerokość 15 cm
Wysokość 43 cm
Waga 1.1 kg
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.
Pozostałe informacje
Źródło światła LED 3,5W
Materiał tworzywo