Lampa biurkowa Lumen — klasyczna i nowoczesna

Lampa biurkowa Lumen w kolorze czarnym to połączenie nowoczesnego designu i ergonomicznych rozwiązań. Regulowany korpus oraz możliwość zmiany temperatury światła pozwoli Ci dopasować oświetlenie to idealnie do Twoich potrzeb. Ponadczasowa kolorystyka sprawia, że lampa dobrze sprawdzi się w nowoczesnym biurze oraz klasycznym gabinecie.

Lampa Lumen posiada nowoczesną i ergonomiczną budowę. Możesz regulować kąt nachylenia ramienia lampy oraz modułu LED. Okrągła podstawa koresponduje z kształtem klosza. Całość została wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Lampa posiada możliwość zmiany natężenia i temperatury światła za pomocą przycisków na korpusie.

Lampa biurowa Lumen jest zasilana przez port USB, co oznacza, że możesz podpiąć ją bezpośrednio do laptopa. Takie rozwiązanie zapewnia Ci mobilność oraz możliwość pracy z dala od kontaktu.

Możliwości zmiany barwy światła na zimne lub jasne sprawia, że lampa biurkowa Lumen sprawdzi się nie tylko podczas pracy, ale także jako dodatkowe oświetlenie gabinetu lub pokoju młodzieżowego.

Wymiary
Szerokość 17,5 cm
Wysokość 40 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania