Lampa biurkowa Stannis – stylowe i praktyczne dopełnienie wystroju biura

Miejsce pracy powinno być ergonomiczne, ale wcale nie musi być bezosobowe oraz nudne. Prezentowana czarna lampa biurkowa pomoże Ci wprowadzić do niego dobry styl, a przy tym będzie stanowiła niezastąpioną pomoc w czasie wykonywania różnych zajęć.

Lampa biurkowa Stannis zachwyca swoją miękką, odrobinę futurystyczną linią. Stylistycznym smaczkiem jest wiatrak zainstalowany w połowie długości ramienia. Stanowi on akcent przyciągający wzrok, czyniący całą konstrukcję bardziej interesującą. Wykonana jest z dobrego gatunku, mocnego tworzywa, znacznie podnoszącego jej walory użytkowe.

Zintegrowane oświetlenie typu LED, w które jest wyposażona, emituje światło o białej neutralnej barwie i mocy równej 3W. Ta nowoczesna lampa na biurko posiada wbudowany wyłącznik dotykowy, dzięki któremu użytkowanie jej jest jeszcze bardziej komfortowe. Dodatkowo ma również mini wentylator, który ochłodzi w gorące letnie dni. Jest zasilana bateryjnie i sieciowo. Baterie są dołączone do zestawu.

W całości utrzymana jest w eleganckim, nieprzemijająco modnym czarnym kolorze. Dzięki temu dobrze odnajdzie się w każdej aranżacji.

Wymiary
Szerokość 28 cm
Wysokość 40 cm
Waga 0.48 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.