Lampa biurkowa Stannis – stylowe i praktyczne dopełnienie wystroju biura

Miejsce pracy powinno być ergonomiczne, ale wcale nie musi być bezosobowe oraz nudne. Prezentowana czarna lampa biurkowa pomoże Ci wprowadzić do niego dobry styl, a przy tym będzie stanowiła niezastąpioną pomoc w czasie wykonywania różnych zajęć.

Lampa biurkowa Stannis zachwyca swoją miękką, odrobinę futurystyczną linią. Stylistycznym smaczkiem jest wiatrak zainstalowany w połowie długości ramienia. Stanowi on akcent przyciągający wzrok, czyniący całą konstrukcję bardziej interesującą. Wykonana jest z dobrego gatunku, mocnego tworzywa, znacznie podnoszącego jej walory użytkowe.

Zintegrowane oświetlenie typu LED, w które jest wyposażona, emituje światło o białej neutralnej barwie i mocy równej 3W. Ta nowoczesna lampa na biurko posiada wbudowany wyłącznik dotykowy, dzięki któremu użytkowanie jej jest jeszcze bardziej komfortowe. Dodatkowo ma również mini wentylator, który ochłodzi w gorące letnie dni. Jest zasilana bateryjnie i sieciowo. Baterie są dołączone do zestawu.

W całości utrzymana jest w eleganckim, nieprzemijająco modnym czarnym kolorze. Dzięki temu dobrze odnajdzie się w każdej aranżacji.

Stannis - wymiary
Szerokość 28 cm
Wysokość 40 cm
Waga 0.48 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał tworzywo sztuczne
Barwa światła biały neutralny
Max moc źródła światła 3W
Strumień światła 164,0 lm
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 4000K
Gwarancja 2 lata
Możliwość przyciemniania tak