Lampa biurkowa Stannis – w trosce o Twoje miejsce pracy

Przestrzeganie zasad higieny pracy i nauki to klucz do efektywności Twoich działań. Odnosi się to również do miejsca, w którym pracujesz. Jeśli studiujesz lub część zadań biurowych wykonujesz w domowym gabinecie, potrzebujesz odpowiedniej lampki na biurko.

Lampa biurkowa Stannis to wygodny dodatek, który sprawdzi się na biurkowym blacie lub stoliku nocnym. Postaw ją tam, gdzie najczęściej pracujesz lub się uczysz. Stonowany, biały kolor i gładki wzór nie rozproszą Cię, dzięki czemu skupisz się na swoich zadaniach. Strumień światła o neutralnej barwie precyzyjnie oświetli miejsce, na którym Ci zależy. Możesz też dowolnie regulować jego natężenie by zyskać dokładnie taki poblask, jakiego potrzebujesz o danej porze dnia.

Funkcjonalna biała lampa zasilana jest zarówno bateryjnie, jak i sieciowo. Wraz z nią otrzymujesz baterie i 24-miesięczną gwarancję. Możesz ją wygodnie zgasić za pomocą dotykowego wyłącznika. Dodatkowo, Lampa biurkowa Stannik jest wyposażona w miniwentylator, który doskonale sprawdzi się podczas lata, kiedy upał często utrudnia Ci koncentrację.

Stannis - wymiary
Szerokość 28 cm
Wysokość 40 cm
Waga 0.48 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał tworzywo sztuczne
Barwa światła biały neutralny
Max moc źródła światła 3W
Strumień światła 164,0 lm
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 4000K
Gwarancja 2 lata
Możliwość przyciemniania tak