Lampa biurkowa Tyrell – wielofunkcyjny gadżet dla zabieganych

Masz mikroskopijną sypialnię, w której ledwo mieści się łóżko, nie mówiąc już o stoliku nocnym, lampce i budziku? A może uwielbiasz nowinki technologiczne, dzięki którym codzienne życie staje się wygodniejsze? W obu sytuacjach – jak i wielu innych – sprawdzi się lampa biurkowa Tyrell.

Lampa, która utula do snu, budzi i mierzy temperaturę? Tak, to całkiem możliwe – wystarczy, że postawisz u siebie ten wielofunkcyjny gadżet. Ta nowoczesna lampa stołowa LED wyposażona jest w ściemniacz i włącznik dotykowy, co pozwala na swobodne sterowanie światłem z pozycji leżącej. Oprócz tego lampa zawiera alarm, budzik i zegar, dzięki czemu nie musisz trzymać przy łóżku żadnych dodatkowych urządzeń. Jakby tego było mało, lampa mierzy też temperaturę otoczenia, więc będziesz wiedzieć, czy sypialnia stwarza komfortowe warunki do snu. Lampa jest zasilana bateryjnie i sieciowo, zatem możesz zmieniać jej położenie niezależnie od dostępu do kontaktu.

Lampa LED z zegarem, termometrem i budzikiem to niezastąpiony gadżet w sypialni – zajmuje niewiele miejsca, a zastępuje kilka urządzeń, z których korzystasz na co dzień. Nowoczesna i niezwykle praktyczna lampa może stać również na biurku – zarówno w domu, jak i firmowym gabinecie.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 42,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.