Lampa biurkowa Tyrell – wielofunkcyjny gadżet dla zabieganych

Masz mikroskopijną sypialnię, w której ledwo mieści się łóżko, nie mówiąc już o stoliku nocnym, lampce i budziku? A może uwielbiasz nowinki technologiczne, dzięki którym codzienne życie staje się wygodniejsze? W obu sytuacjach – jak i wielu innych – sprawdzi się lampa biurkowa Tyrell.

Lampa, która utula do snu, budzi i mierzy temperaturę? Tak, to całkiem możliwe – wystarczy, że postawisz u siebie ten wielofunkcyjny gadżet. Ta nowoczesna lampa stołowa LED wyposażona jest w ściemniacz i włącznik dotykowy, co pozwala na swobodne sterowanie światłem z pozycji leżącej. Oprócz tego lampa zawiera alarm, budzik i zegar, dzięki czemu nie musisz trzymać przy łóżku żadnych dodatkowych urządzeń. Jakby tego było mało, lampa mierzy też temperaturę otoczenia, więc będziesz wiedzieć, czy sypialnia stwarza komfortowe warunki do snu. Lampa jest zasilana bateryjnie i sieciowo, zatem możesz zmieniać jej położenie niezależnie od dostępu do kontaktu.

Lampa LED z zegarem, termometrem i budzikiem to niezastąpiony gadżet w sypialni – zajmuje niewiele miejsca, a zastępuje kilka urządzeń, z których korzystasz na co dzień. Nowoczesna i niezwykle praktyczna lampa może stać również na biurku – zarówno w domu, jak i firmowym gabinecie.

Tyrell - wymiary
Szerokość 21 cm
Wysokość 41 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał tworzywo sztuczne
Barwa światła biały neutralny
Max moc źródła światła 4W
Strumień światła 250 lm
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 4000K
Gwarancja 2 lata
Możliwość przyciemniania tak