Dekoracja Folkabo – zimowy pejzaż w Twoim salonie

Las ma w zimie wyjątkowy urok. Cisza i spokój, ośnieżone choinki, zapach żywicy oraz światło przebijające przez korony drzew – to idealne miejsce na spacer. Lubisz akcenty dekoracyjne inspirowane naturą we wnętrzu? Poszukujesz klimatycznego oświetlenia i chcesz ocieplić nieco swoje mieszkanie w sezonie świątecznym? Sięgnij po dekorację Folkabo – skromną i oszczędną w środkach, ale niezwykle piękną.

Ozdobna lampa ma formę kwadratowej ramki ze starannie wyciętymi trzema drzewkami, reniferem i gwiazdką w środku. Kompozycja została podświetlona LED-ami. Świąteczna lampa szczególnie uroczo będzie wyglądać wieczorem, w półmroku. Za dnia, zgaszona, również będzie interesującym akcentem we wnętrzu.

Biała dekoracyjna lampa jest wyposażona w dwadzieścia źródeł światła LED. Zostały one dołączone do zestawu. Dają one światło w odcieniu ciepłej bieli i temperaturze 3000K. Model ma średnie wymiary (27 x 27 cm). Będzie idealnym dodatkiem do salonu i sypialni, który uprzyjemni Ci długie, chłodne wieczory.

Wymiary
Długość 5 cm
Średnica 27 cm
Wysokość 27 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania