Lampa LED E14 4W - żarówka „świeczka” emitująca ciepłe, białe światło

Jeśli wysokość Twoich rachunków za energię elektryczną pozostawia wiele do życzenia, a konieczność częstego kupowania nowych żarówek w miejsce tych spalonych zaczęła Cię już męczyć, wymień wszystkie tradycyjne źródła światła na te stworzone z wykorzystaniem technologii diod elektroluminescencyjnych. Lampa LED to dobry wybór, nie tylko z punktu widzenia ekonomii, ale i ekologii. Dzięki mniejszemu poborowi energii, w tym akurat przypadku wynosi on 4W, praktycznie nie wytwarza CO2.

Lampa LED E14 4W to odpowiednik klasycznego modelu o mocy 30W. Wykonana jest z wytrzymałego tworzywa w kolorze białym/opal. Jej długa żywotność to nie tylko duża odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale i większa wytrzymałość sięgająca nawet 15000H. Emituje strumień światła o wartości 320lm oraz temperaturze barwowej równej 3000K, co w praktyce daje rozproszone, ciepłe białe światło.

Żarówka LED E14 cieszy się największą popularnością wśród modeli z mniejszym gwintem. Dzięki lekko szpiczastemu kształtowi potocznie nazywana jest „świeczką”. Taki design najlepiej będzie współgrał z kilkupunktowymi żyrandolami oraz wszelkiego typu kinkietami.

LED E14 4W - wymiary
Długość 9,9 cm
Średnica 3,7 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Pozostałe informacje
Źródło światła LED
Materiał tworzywo sztuczne
Typ gwintu E14
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 4W
Strumień światła 320 lm
Temperatura barwowa 3000K
Żywotność 15000h
Gwarancja 5 lat
Możliwość przyciemniania nie
Odpowiednik w watach 30W
Pobór mocy 4 W
Współczynnik oddawania barw (CRI) >80Ra