Lampa LED E14 4W - żarówka „świeczka” emitująca ciepłe, białe światło

Jeśli wysokość Twoich rachunków za energię elektryczną pozostawia wiele do życzenia, a konieczność częstego kupowania nowych żarówek w miejsce tych spalonych zaczęła Cię już męczyć, wymień wszystkie tradycyjne źródła światła na te stworzone z wykorzystaniem technologii diod elektroluminescencyjnych. Lampa LED to dobry wybór, nie tylko z punktu widzenia ekonomii, ale i ekologii. Dzięki mniejszemu poborowi energii, w tym akurat przypadku wynosi on 4W, praktycznie nie wytwarza CO2.

Lampa LED E14 4W to odpowiednik klasycznego modelu o mocy 30W. Wykonana jest z wytrzymałego tworzywa w kolorze białym/opal. Jej długa żywotność to nie tylko duża odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale i większa wytrzymałość sięgająca nawet 15000H. Emituje strumień światła o wartości 320lm oraz temperaturze barwowej równej 3000K, co w praktyce daje rozproszone, ciepłe białe światło.

Żarówka LED E14 cieszy się największą popularnością wśród modeli z mniejszym gwintem. Dzięki lekko szpiczastemu kształtowi potocznie nazywana jest „świeczką”. Taki design najlepiej będzie współgrał z kilkupunktowymi żyrandolami oraz wszelkiego typu kinkietami.

Wymiary
Średnica 3,7 cm
Wysokość 9,9 cm
Waga 0.053 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo