Lampa LED E14 7 W – korzystaj ze światła jak zawsze, płać mniej niż dotychczas

Kupując lampy w BRW, możesz od razu dobrać odpowiednie źródło światła – choć niektóre nowoczesne oprawy zawierają wbudowany LED, większość wymaga dopasowania żarówki. Lampa LED E14 7W W to nasza propozycja do lamp z niewielkim kloszem oraz do dekoracyjnego oświetlenia.

Lampa przypomina łezkę lub płomień świecy – wąski kształt umożliwia jej zastosowanie niemal w każdej oprawie z gwintem E14. Mimo niskiego poboru mocy (7 W) żarówka LED emituje światło porównywalne z żarówką starego typu 50 W. Różnicę zauważysz więc w rachunkach za prąd, ale nie w intensywności oświetlenia. Ogromną zaletą technologii LED jest znacznie dłuższy czas eksploatacji – ta lampa może świecić przez 20 000 godzin. Warto zwrócić uwagę również na temperaturę barwową – jeśli chcesz uzyskać przytulne i ciepłe światło, lampa LED 3000K zapewni Ci oczekiwany efekt.

Żarówka świecowa E14 LED pasuje do wielu kinkietów, lamp wiszących i stojących z wąskim kloszem, żyrandoli świecznikowych oraz lamp dekoracyjnych. Ze względu na ciepłą barwę światła polecamy lampę do oświetlenia salonu, sypialni oraz innych pomieszczeń służących do wypoczynku.

Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne
Typ gwintu E14
Barwa światła 3000K
Max moc źródła światła 7W
Strumień światła 560 lm
Klasa szczelności (IP) 20
Gwarancja (miesiące) 24
Kąt rozsyłu światła 130°
Możliwość przyciemniania nie
Rodzaj diody SMD
Współczynnik oddawania barw (CRI) >80