Lampa LED E14 7 W – korzystaj ze światła jak zawsze, płać mniej niż dotychczas

Kupując lampy w BRW, możesz od razu dobrać odpowiednie źródło światła – choć niektóre nowoczesne oprawy zawierają wbudowany LED, większość wymaga dopasowania żarówki. Lampa LED E14 7W W to nasza propozycja do lamp z niewielkim kloszem oraz do dekoracyjnego oświetlenia.

Lampa przypomina łezkę lub płomień świecy – wąski kształt umożliwia jej zastosowanie niemal w każdej oprawie z gwintem E14. Mimo niskiego poboru mocy (7 W) żarówka LED emituje światło porównywalne z żarówką starego typu 50 W. Różnicę zauważysz więc w rachunkach za prąd, ale nie w intensywności oświetlenia. Ogromną zaletą technologii LED jest znacznie dłuższy czas eksploatacji – ta lampa może świecić przez 20 000 godzin. Warto zwrócić uwagę również na temperaturę barwową – jeśli chcesz uzyskać przytulne i ciepłe światło, lampa LED 3000K zapewni Ci oczekiwany efekt.

Żarówka świecowa E14 LED pasuje do wielu kinkietów, lamp wiszących i stojących z wąskim kloszem, żyrandoli świecznikowych oraz lamp dekoracyjnych. Ze względu na ciepłą barwę światła polecamy lampę do oświetlenia salonu, sypialni oraz innych pomieszczeń służących do wypoczynku.

Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.