Lampa Led E27 12W - wpuść nowoczesność do domu

Bardzo ważnym trendem podczas modernizowania domów i mieszkań jest energooszczędność. A tą ciężko zapewnić w inny sposób niż chociażby montując żarówki o obniżonym zużyciu energii elektrycznej. Dobrym przedstawicielem tej tendencji jest Lampa Led E27 12W, która może się pochwalić wysoką klasą energetyczną A+.

Na pierwszy rzut oka żarówka LEDowa wygląda dokładnie tak samo jak świetlówki kompaktowe, które spopularyzowały się mniej więcej dekadę temu. Różnica polega na tym, że zaraz pod bańką umieszczona została seria niewielkich diod SMD, które odpowiadają za generowanie światła. Tak wytworzony strumień może się pochwalić jasnością na poziomie 920 lm. Dodatkowo promienie są wysyłane w kącie 360 stopni.

Jedną z największych zalet Lampy Led E27 12W jest energooszczędność. Chociaż odpowiada ona żarówce o mocy 100 W, pobór mocy został ograniczony do zaledwie 12 W. Żarówka LEDowa ma naprawdę wysoką żywotność. Wystarczy na 25000 godzin pracy. Co więcej, do jej montażu nie jest konieczny specjalny gwint. Urządzenie obsługuje bowiem klasyczny standard E27.

Wymiary
Waga 0.122 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.