Lampa LED E27 4W – ekologiczna, energooszczędna, pasująca do wielu rodzajów lamp

Żarówka LED wyposażona w taki gwint stanowi obecnie najpopularniejszy standard, jeśli chodzi o źródła światła. To zamiennik chętnie używanych dotychczas modeli wolframowych i halogenowych. Na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo podobnie, choć wiele je różni. Przede wszystkim technologia wykorzystywana podczas ich produkcji, przekładająca się na większą trwałość i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Prezentowana żarówka LED z gwintem E27 ma długość 7,9 cm oraz średnicę równą 4,5 cm. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze białym/opal. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz przyjazna dla środowiska, gdyż nie zawiera szkodliwej rtęci ani ołowiu. Cechuje ją długa żywotność sięgająca 15 000 godzin oraz stosunkowo niski pobór energii. W tym przypadku wynosi on zaledwie 4W.

Lampa LED E27 4W stanowi odpowiednik tradycyjnej żarówki o mocy 30W. Emituje światło o temperaturze barwowej 3000K, czyli ciepłej białej. Najlepiej sprawdzi się w takich wnętrzach jak sypialnia czy salon. Dzięki niej wprowadzisz do nich przytulną atmosferę sprzyjającą relaksowi.

LED E27 4W - wymiary
Długość 7,9 cm
Średnica 4,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Pozostałe informacje
Źródło światła LED
Materiał tworzywo sztuczne
Typ gwintu E27
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 4W
Strumień światła 320 lm
Temperatura barwowa 3000K
Żywotność 15000h
Gwarancja 5 lat
Możliwość przyciemniania nie
Odpowiednik w watach 30W
Pobór mocy 4 W
Współczynnik oddawania barw (CRI) >80Ra