Lampa LED E27 4W – nowoczesna technologia, uniwersalne zastosowanie

Lampa LED to produkt przeznaczony dla miłośników rozwiązań innowacyjnych i ekonomicznych, a także pasjonatów ekologicznego stylu życia. Wykorzystuje technologię elektroluminescencji, która przekłada się na niezwykłe właściwości tej żarówki, tak wysoce pożądane nie tylko w gospodarstwach domowych, ale i przestrzeniach publicznych.

Żarówka LED E27 to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych modeli o takim trzonku. Bardzo uniwersalny model, który zainstalujesz w wielu odmiennych rodzajach oświetlenia. Ma klasyczny, zaokrąglony kształt. Wyprodukowano ją ze sztucznego tworzywa w kolorze białym/opal. Cechuje ją niskie zużycie energii elektrycznej oraz duża odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie technologii LED gwarantuje jej dłuższą żywotność. Brak rtęci świadczy, że jest przyjazna dla środowiska.

Pobór mocy przez tę żarówkę wynosi 4W, co oznacza, że jest ona odpowiednikiem tradycyjnego modelu o mocy 40W. Lampa LED E27 4W emituje ciepłe białe światło, które nada wnętrzom przytulnego charakteru, szczególnie mile widzianego w takich pomieszczeniach jak salon, czy sypialnia, w których szukasz odprężenia i relaksu.

Wymiary
Długość 7,8 cm
Średnica 4,5 cm
Waga 0.03 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo