Lampa Led E27 6W - wystarczająca jasność i niskie zużycie energii

Na rynku występuje cała seria systemów oświetleniowych. Lampy przybierają przeróżne formy i często niezwykle oryginalne kształty. Aby móc dopełnić tak przygotowany chociażby żyrandol, producenci musieli zacząć produkować żarówki z różnie ukształtowanymi bańkami świetlnymi. Jednym z częściej spotykanych wzorów m.in. w meblach kuchennych jest ten, który Lampa Led E27 6W wykorzystuje za podstawę.

Stożkowa forma sprawia, że żarówkę LEDową tego typu można bez problemu zamocować w lampach o niezwykle ciasnej czy zwartej budowie. Idealnie sprawdza się też w systemach oświetleniowych, które stawiają na ostre kształty i wyraziste linie. I choć stylistycznie odbiega od standardów przyjętych w mainstreamie rynku, w kwestii jasności spełnia wszystkie wymogi.

Lampa Led E27 6W generuje strumień światła o wartości 480 lm. To wysoka wartość. Dodatkowo żarówka wytrzymuje nawet 20000 godzin pracy oraz może się pochwalić naprawdę niskim zużyciem energii elektrycznej. Maksymalna moc wynosi zaledwie 6 W i to pomimo faktu, że klasyczna żarówka odpowiadająca tej lampie pod względem jasności musiałaby mieć aż 60 W - tj. 10-krotnie więcej.

Informacje techniczne

 

Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.
Informacje techniczne

 

Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne
Typ gwintu E27
Barwa światła 3000K
Max moc źródła światła 6W
Strumień światła 480 lm
Klasa szczelności (IP) 20
Żywotność 20000H
Gwarancja (miesiące) 24
Kąt rozsyłu światła 130°
Możliwość przyciemniania nie
Odpowiednik w watach 60W
Pobór mocy 6W W
Rodzaj diody SMD
Współczynnik oddawania barw (CRI) >80
Atuty produktu
A+