Lampa LED E27 – uzupełnij swoje ulubione oświetlenie

Dbając o wyposażenie domu, dopilnuj, by nie zabrakło Ci w nim energooszczędnego oświetlenia. Często jedna przepalona świetlówka bardzo szybko prowadzi do zużywania się kolejnych, dlatego dobrze zrobić zapas. Lampa LED E27 pozwoli Ci zaoszczędzić pobieraną energię, a co za tym idzie, zmniejszyć rachunki za prąd. Według wyliczeń specjalistów żarówka energooszczędna zużywa o ok. 60-70% mniej prądu niż tradycyjne świetlówki starego typu. Koszt jej użytkowania, (sumując cenę energii i samej żarówki) jest średnio o 20-30% niższy.

Jeśli przekonują Cię te argumenty, zdecyduj się na lampę LED z tworzywa sztucznego. Lampa ma kształt R-63. Bańka znajduje się w dość dużej odległości od trzonka. Kształt ten pozwala na zainstalowanie lampy w długich i smukłych oprawach (kloszach). Lampa ma moc 6W i strumień światła 470 lumenów, co odpowiada 40W standardowej, nie energooszczędnej żarówki. Padające z niej światło ma uniwersalną mlecznobiałą barwę 2700K.

Biała żarówka energooszczędna ma średnicę 6,3 cm i wysokość 10,5 cm. Wymień na nią swoją starą żarówkę i przekonaj się, że możesz płacić niższe rachunki za prąd!

LED E27 6W - wymiary
Średnica 6,3 cm
Wysokość 10,5 cm
Waga 0.08 kg
Producent produktu:
Eglo
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Typ gwintu E27
Barwa światła biała ciepła
Max moc źródła światła 6W
Strumień światła 470 lm
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 2700
Gwarancja (miesiące) 24