Lampa LED E27 – uzupełnij swoje ulubione oświetlenie

Dbając o wyposażenie domu, dopilnuj, by nie zabrakło Ci w nim energooszczędnego oświetlenia. Często jedna przepalona świetlówka bardzo szybko prowadzi do zużywania się kolejnych, dlatego dobrze zrobić zapas. Lampa LED E27 pozwoli Ci zaoszczędzić pobieraną energię, a co za tym idzie, zmniejszyć rachunki za prąd. Według wyliczeń specjalistów żarówka energooszczędna zużywa o ok. 60-70% mniej prądu niż tradycyjne świetlówki starego typu. Koszt jej użytkowania, (sumując cenę energii i samej żarówki) jest średnio o 20-30% niższy.

Jeśli przekonują Cię te argumenty, zdecyduj się na lampę LED z tworzywa sztucznego. Lampa ma kształt R-63. Bańka znajduje się w dość dużej odległości od trzonka. Kształt ten pozwala na zainstalowanie lampy w długich i smukłych oprawach (kloszach). Lampa ma moc 6W i strumień światła 470 lumenów, co odpowiada 40W standardowej, nie energooszczędnej żarówki. Padające z niej światło ma uniwersalną mlecznobiałą barwę 2700K.

Biała żarówka energooszczędna ma średnicę 6,3 cm i wysokość 10,5 cm. Wymień na nią swoją starą żarówkę i przekonaj się, że możesz płacić niższe rachunki za prąd!

Wymiary
Średnica 6,3 cm
Wysokość 10,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo