Lampa Led G9 4W – niewielka, energooszczędna żarówka do nastrojowego oświetlenia

Żarówka Led G9 z uwagi na swoje niewielkie rozmiary oraz zastosowany rodzaj gwintu, znakomicie nadaje się do wykorzystania w kinkietach, oprawach halogenowych i meblowych. Możesz zainstalować ją w różnych rodzajach punktowego oświetlenia na przykład łazienkowego.

Lampa Led G9 4W wykonana jest z transparentnego wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu jest niebywale wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Wysokie bezpieczeństwo jej użytkowania wynika również z faktu, iż nie zawiera ona rtęci oraz ołowiu, przez co jest także przyjazna dla środowiska naturalnego. Wyróżnia ją długa żywotność sięgająca nawet do 25000H. W odniesieniu do klasycznych, szklanych modeli ma dodatkowo tę przewagę, że podczas pracy nie osiąga wysokich temperatur.

Prezentowana lampa Led z gwintem G9 świeci ciepłym białym światłem o temperaturze 3000K. Biorąc pod uwagę emitowany przez nią strumień świetlny (350lm), jest wręcz idealna do lamp stojących z jednym lub kilkoma źródłami światła, przy których użyciu możesz wyczarować przytulną atmosferę w sypialni lub innym miejscu, w którym będziesz szukać relaksu po ciężkim dniu.

Wymiary
Waga 0.016 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.