Lampa LED G9 6 W – energooszczędna alternatywa dla żarówki halogenowej

Oświetlenie pełni bardzo ważną rolę w kształtowaniu aranżacji, dlatego w sklepie BRW znajdziesz bogatą ofertę lamp o różnej stylistyce i funkcji. Podczas dokonywania zakupu możesz zamówić u nas również odpowiednie źródło światła – lampa LED G9 6 W to jedna z naszych energooszczędnych propozycji.

Przy doborze właściwej żarówki LED oprócz mocy trzeba wziąć pod uwagę także rzeczywistą wydajność światła, jego barwę, a nawet kąt rozsyłu. Prezentowana lampa LED pobiera zaledwie 6 W energii, ale świeci jak tradycyjna żarówka o mocy 55 W. Jest również znacznie trwalsza, gdyż może pracować przez 25 000 h – dla porównania żywotność zwykłej żarówki wynosi średnio 1 000 godzin. Pełny kąt rozsyłu (360°) oraz neutralna temperatura barwowa (4000 K) to parametry, dzięki którym lampa zapewnia mocno rozproszone światło, idealne do pracy i nowoczesnej stylizacji wnętrza.

Lampa LED G9 to zgrabna żarówka z małym trzonkiem mocowanym na wcisk – tego typu źródło światła często jest stosowane w kinkietach, lampkach biurkowych, oświetleniu mebli oraz oprawach dekoracyjnych. Ze względu na temperaturę barwową żarówka świetnie sprawdzi się w kuchni, łazience oraz gabinecie.

Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne
Typ gwintu G9
Barwa światła biały neutralny
Max moc źródła światła 6W
Strumień światła 500 lm
Klasa szczelności (IP) IP20
Żywotność 25000h
Gwarancja 24 lata
Kąt rozsyłu światła 360°
Możliwość przyciemniania nie
Odpowiednik w watach 55W
Pobór mocy 6 W
Rodzaj diody SMD
Współczynnik oddawania barw (CRI) >80Ra
Atuty produktu
A+