Lampa LED GU10 5W – kluczowy element Twojej lampy

O ile wybór odpowiedniej lampy wiszącej, podłogowej lub stołowej czasem sprawia trudność, o tyle dopasowanie źródła światła jest dużo prostsze. Wystarczy, że sprawdzisz specyfikację swojego dodatku by wiedzieć, na jaki typ gwintu i moc zwrócić swoją uwagę. Potrzebna Ci solidna i piękna lampa? Jesteś we właściwym miejscu.

Lampy LED powoli przestają być symbolem nowoczesności, a stają się po prostu codziennością. Zużywają niewiele prądu, są wydajne i energooszczędne, zyskują więc coraz większą liczbę zwolenników. Lampa, którą właśnie oglądasz posiada aż 60-miesięczną gwarancję i pobiera tylko 5W mocy.

Biała, ciepła barwa lampy LED GU10 sprzyja oddawaniu się wieczornym przyjemnościom. Wprowadza spokój i relaks, dlatego lampy, które mają ten typ źródła światła doskonale sprawdzą się w salonie lub sypialni. To tam odpoczywasz po męczącym dniu w pracy oraz przebywasz z bliskimi. Odpowiednia atmosfera w tych pomieszczeniach pozwoli Ci "naładować baterie" po całym dniu pracy i wprowadzi ciepły, pełen harmonii nastrój.

Wymiary
Długość 5,8 cm
Średnica 5,6 cm
Waga 0.063 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo