Lampa podłogowa – na dwóch kołach

W dziedzinie oświetlenia można wyodrębnić dwa mocne trendy – całkowitą prostotę i klasykę, pasującą do wnętrza w każdym stylu oraz awangardę, która szczególnie wyróżni się w minimalistycznych mieszkaniach, które nie lubią nadmiaru ozdób. Lampą, która zagra główną rolę w takim mieszkaniu jest ta właśnie lampa podłogowa

Talampa podłogowa jest oryginalna i w odpowiednim otoczeniu z pewnością zrobi wrażenie na domownikach oraz Twoich gościach. Biała lampa podłogowa wykonana jest z drewna, tkaniny i metalu. Zamiast na standardowej podstawie, osadzona jest na dwóch rowerowych kołach – szczególnie spodoba się cyklistom amatorom, którzy dzięki niej mogą podkreślić w mieszkaniu swoje zainteresowania. Dodatkowe podparcie gwarantuje jej stabilność.

Proste ramię wykonane jest z drewna. Biały klosz w kształcie walca daje nastrojowe światło o mocy maksymalnie 60W. Ta nowoczesna lampa podłogowa ma 156 cm wysokości, dzięki czemu łatwo oświetli duży salon lub sypialnię. Najlepiej wygląda we wnętrzach w jasnych kolorach.

lampa podłogowa - wymiary
Długość 156 cm
Szerokość 43 cm
Waga 3.1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał drewno/metal/tkanina
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 24 lata
Atuty produktu
A+