Lampa podłogowa Antila – eleganckie oświetlenie do salonu

Stylowa lampa podłogowa Antila ma ciekawy, nowoczesny design, który wpisuje się w większość współczesnych wnętrz. Najlepiej pasuje do salonu, sypialni i gabinetu. Może doświetlać pomieszczenie lub stwarzać przyjemny klimat, kiedy potrzebujesz wyciszenia i odpoczynku. Kolorystyka sprawia, że łatwo dopasować ją do reszty umeblowania. Doskonale współgra z wystrojem w stylu nowoczesnym, klasycznym, minimalistycznym. Świetnie wygląda w pomieszczeniach, w których są ozdoby srebrne lub chromowane.

Lampa podłogowa Antila została zrobiona z metalu i szkła. Ma prosty, wysoki stelaż, na którym przymocowane są trzy klosze w kształcie cylindrów. Do lampy potrzebne będą trzy żarówki E27 – warto wiedzieć, że pasują do niej również energooszczędne żarówki LED. Lampa podłogowa Antila jest w kolorze srebrnym i czarnym. Wymiary wynoszą: 48 × 165 cm.

Ta elegancka lampa idealnie nadaje się do salonu, umeblowanego klasycznie lub nowocześnie przy pomocy ciemnych, prostych mebli. W jasnym i ciemnym otoczeniu wygląda bardzo ciekawie i stylowo.

Wymiary
Szerokość 48 cm
Wysokość 165 cm
Waga 7 kg
Do pobrania