Lampa podłogowa Antila – efektowne doświetlenie wnętrza

Lampa podłogowa Antila wygląda ładnie i efektownie, głównie dzięki kolorystyce. Wrażenie robią również półprzezroczyste klosze, dzięki którym można w lampie zastosować ozdobne, ciekawe żarówki i jeszcze lepiej podkreślić wizualne walory. Lampa podłogowa Antila najlepiej wygląda w salonie, sypialni, gabinecie, eleganckim pokoju hotelowym. Może stać w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym, klasycznym i glamour. Dodaje eleganckiego charakteru i stwarza przyjemny klimat.

Lampa podłogowa Antila jest zrobiona z metalu i szkła. Ma wysoki stelaż i podstawę w ciepłym, złotym kolorze, co kontrastuje z ciemnymi kloszami w kształcie cylindrów. Klosze są trzy, więc potrzebujesz do lampy trzech żarówek E27. Warto wybrać energooszczędne żarówki LED. Kolory lampy to złoty i czarny transparentny. Wymiary wynoszą: 48 × 165 cm.

To elegancka lampa, która powinna znaleźć miejsce w Twoim ulubionym pokoju w kąciku wypoczynkowym lub w towarzystwie klasycznych, ciemnych mebli. Nadaje oryginalnego charakteru całości.

Wymiary
Szerokość 48 cm
Wysokość 165 cm
Waga 7 kg
Do pobrania