Lampa podłogowa Atlanta – gustowne oświetlenie, które zachwyca

Lampa podłogowa Atlanta to synonim wyjątkowego stylu, który zaskakuje i budzi pozytywne odczucia. Produkt idealnie dopasuje się do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym, eleganckim, modernistycznym, klasycznym, minimalistycznym oraz industrialnym. Świetnym pomysłem jest aranżacja lampy w przestrzeni salonu, sypialni, przedpokoju bądź gabinetu, gdzie spełni rolę dodatkowej formy oświetlenia wnętrza.

Prezentowana lampa podłogowa Atlanta została wykonana z drewna, metalu oraz tkaniny. Występujące w niej kolory to beżowy i czarny. Wymiary: średnica: 40 cm, wysokość: 169 cm. Produkt ma klasę szczelności IP20.

Lampa podłogowa Atlanta posiada miejsce na 1 źródło światła, jakim jest żarówka o typie gwintu E27 (brak źródła światła w komplecie). Maksymalna moc wynosi 60 W. Budowa lampy umożliwia umieszczenie jej zarówno w niewielkich, jak i przestronnych wnętrzach.

Pozwól, aby stylowa lampa podłogowa Atlanta wypełniła Twoją przestrzeń wysokiej jakości światłem, dzięki któremu stanie się ona przytulna i oryginalna!

Wymiary
Średnica 40 cm
Wysokość 169 cm
Waga 5.1 kg
Do pobrania