Lampa podłogowa Benfica - dodatkowe oświetlenie do dużych pomieszczeń

Lampa podłogowa Benfica to idealne źródło oświetlenia do salonu lub sypialni. Jest dość wysoka, daje dużo światła, które dzięki kloszom w przyjemny dla oka sposób, rozprasza się po pomieszczeniu. Lampa ma dość uniwersalny design, więc bez trudu dopasujesz go do różnych wnętrz. Może to być wnętrze w stylu nowoczesnym, klasycznym lub skandynawskim. Ciekawie wygląda i w ciepłych i w chłodnych kolorystycznie aranżacjach. To świetna lampa, jeżeli lubisz przyjemny nastrój podczas oglądania filmów albo wizyty znajomych.

Podłogowa lampa Benfica jest zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. Stelaż z czarnego metalu jest wysoki i prosty. Na samej górze znajduje się klosz w kształcie stożka. Niewielkie ramię z boku też wieńczy klosz, ale mniejszy i o nieco łagodniejszym kształcie. Do lampy należy dobrać osobno dwie żarówki (E27 i E14). Można wybrać energooszczędne, ledowe. Kolor stelaża – czarny, klosze są mlecznobiałe. Wymiary wynoszą: 179 × 24,5 cm.

Lampa podłogowa Benfica dobrze sprawdza się w nowoczesnym otoczeniu przy prostych meblach, obiciach z ekoskóry i chłodnej kolorystyce. Można też użyć jej jako oświetlenia w bardziej klasycznym otoczeniu.

Wymiary
Długość 24,5 cm
Szerokość 179 cm
Waga 3.2 kg
Do pobrania