Lampa podłogowa Brylant – lekkie, nowoczesne oświetlenie o modnym wyglądzie

To propozycja adresowana do osób wysoko punktujących w przedmiotach użytkowych funkcjonalność oraz atrakcyjny design. Industrialna lampa stojąca dzięki jasnemu zabarwieniu świetnie wkomponuje się w wystrój subtelnej, minimalistycznej aranżacji sypialni. Będzie stanowić szalenie efektowną dekorację nowocześnie urządzonego salonu.

Lampa podłogowa Brylant dowodzi, że prostota jest bardzo elegancka i mimo dynamicznie zmieniających się trendów nigdy nie przestaje być aktualna. Osadzona jest ona na płaskiej podstawie o kształcie okręgu, z której wychodzi długie, łukowato wygięte ramię zwieńczone kloszem o geometrycznym kształcie. W jego wnętrzu kryje się gwint typu E27, dzięki któremu będziesz mieć dużą swobodę w doborze żarówki. Możesz postawić na klasykę lub pokusić się o bardziej spektakularny dekoracyjny model, a przez to wprowadzić dodatkowy smaczek do aranżacji.

Metalowa lampa podłogowa wyczaruje we wnętrzu przyjemny, ciepły nastrój. Stanie się Twoim sojusznikiem w chwilach, gdy będziesz potrzebować relaksu. Doświetli kącik, w którym wieczorami czytasz książki lub kanapę, na której poznajesz nowinki filmowe.

Brylant - wymiary
Średnica 34,5 cm
Wysokość 153 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata