Lampa podłogowa Brylant Gold – świeci jak kamień szlachetny

Projekty nowoczesnego oświetlenia cechuje lekkość i minimalistyczna, a zarazem dekoracyjna i pomysłowa forma. Jeśli szukasz takiej lampy do swojego wnętrza, lampa podłogowa Brylant Gold to idealny wybór. Model idealnie wpasuje się zarówno do sypialni, w duecie z wygodnym fotelem, jak i do salonu, gdzie oświetli sofę. Będzie tam wiodącym źródłem intensywnego światła.

Czarno-złota elegancka lampa będzie tworzyć ciekawy kontrast z jasnoszarymi oraz białymi ścianami. Będzie też doskonałym uzupełnieniem wnętrz loftowych, z ceglanymi lub betonowymi murami. Pięknie uzupełni wiele aranżacji w nowoczesnym stylu.

Model ma wymiary 160 x 39 x 39 cm. Jest wykonany z wybarwionego na czarno metalu z matowym wykończeniem. W ażurowym kloszu ze złoconego metalu znajduje się oprawka, do której należy dokupić świetlówkę (nie znajduje się w zestawie). Lampę podłogową uzupełnij o żarówkę E27 o mocy max. 60W. Brylant Gold posiada standardową klasę szczelności IP20. Oznacza to, że klosze chronią przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 39 cm
Wysokość 39 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting