Lampa podłogowa Chester-P – industrializm oswojony

W salonie główne światło jest niezbędne podczas pracy, odrabiania lekcji czy spożywania posiłków. Jednak to dodatkowe oświetlenie tworzy wyjątkowy klimat, przez który nie chce wychodzić się z domu. Jeśli zatem brakuje Ci przytulności, lampa podłogowa Chester-P stanie na straży domowego ogniska.

Czy industrializm może być… delikatny? Tak! Choć metalowa konstrukcja i klosz w kształcie kopuły nawiązują do stylu postprzemysłowego, to jednak bladoróżowe wybarwienie czyni całość mniej surową. Na uwagę zasługują również miedziane detale, które subtelnie nawiązują do loftowej stylistyki. To lampa na trójnogu, dzięki czemu zachowa stabilność nawet wtedy, gdy dzieci urządzą sobie bieg z przeszkodami. Regulowana kopuła pozwala skierować światło dokładnie tam, gdzie potrzebujesz. Pociągany włącznik zapewnie superwygodne uruchamianie lampy, bez konieczności schylania się do kabla.

Industrialna lampa podłogowa Chester-P świetnie sprawdzi się w surowych wnętrzach, które trzeba trochę ocieplić. Najlepiej ustaw ją obok kanapy lub fotela, aby mieć światło „na zawołanie”, gdy zechcesz przeczytać książkę czy stworzyć odpowiednie warunki do wieczornej rozrywki.

Wymiary
Szerokość 60 cm
Wysokość 135,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo