Lampa podłogowa Diamond – ocieplenie nawet industrialnego wnętrza

Oświetlenie to nie mały detal, ale ważny element aranżacji – za pomocą odpowiednich lamp potwierdzisz swoją konsekwencję i styl wnętrza. Jeśli więc w Twoim domu panuje minimalizm lub industrialny klimat, lampa stojąca Diamond powinna zagościć w nim jeszcze dzisiaj.

Surowy styl i przytulny efekt – takie połączenie wydaje się nieprawdopodobne, a jednak! Metalowa lampa o prostej konstrukcji wprowadzi do Twojego salonu tyle światła, że wnętrze nawet późnym wieczorem sprawi wrażenie pozytywnego i gościnnego. To zasługa braku abażuru tłumiącego światło – druciany klosz inspirowany kształtem diamentu pozwala żarówce świecić z pełną mocą. Długie zakrzywione ramię zapewnia dobre oświetlenie szerokiego obszaru, dlatego lampa podłogowa Diamond może stać gdziekolwiek, niekoniecznie blisko kanapy. Włącznik znajduje się na kablu, dzięki czemu możesz wygodnie uruchamiać lampę niezależnie od jej umiejscowienia.

Czarna lampa z drucianym kloszem znakomicie wpisuje się w kanony stylizacji loftowych i industrialnych. Uzyskasz bardzo wyrazisty efekt, jeśli lampa stanie na tle ceglanej lub betonowej ściany. Ten model polecamy także do przestronnych wnętrz urządzonych w duchu minimalizmu.

Wymiary
Szerokość 89 cm
Średnica 39 cm
Wysokość 179 cm
Waga 6.42 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting