Lampa podłogowa Don Diego – lekkość i wytrzymałość

Lampa na tripodzie świetnie pasuje i dopełnia przytulną i ciepłą aranżację w stylu hygge, ale sprawdza się też na większych, loftowych i surowych przestrzeniach – nic dziwnego, bo ma ona fabryczny rodowód. W XIX i na początku XX w. była ona wykorzystywana głównie w fabrykach. Doceń jej nietypowy design. Takie oświetlenie wprowadzi do Twojego mieszkania lekkość i artystyczny charakter.

Lampa podłogowa Don Diego z pewnością spodoba się miłośnikom nowoczesnego designu. Biała lampa na trójnogu ma wysokość 135,5 cm i szerokość 60 cm. Dzięki swoim gabarytom nawet w niewielkim mieszkaniu nie będzie robiła konkurencji pozostałym sprzętom i zabierała zbyt wiele miejsca. Okrągły nieprzezroczysty klosz daje światło o mocy maks. 60W. Wykonana z metalu lampa waży prawie 3 kg – jest stabilna, a jednocześnie łatwa do przeniesienia w inne miejsce.

Lampa podłogowa na trójnogu znajdzie swoje miejsce w mieszkaniu pomalowanym na jasne, stonowane i pastelowe barwy. Stworzy bardzo ciekawą kompozycję ze ścianami w kolorze żółci, błękitu i będzie również ciekawym kontrastem do ciemniejszych kolorów.

Wymiary
Długość 135,5 cm
Średnica 60 cm
Waga 2.486 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo